Search the webpage

Apie

„FibreGuard“ apsaugos nuo dėmių technologija

„FibreGuard“ derina naujausią apsaugos nuo dėmių technologiją su aukštos kokybės stilingais audiniais.

Rezultatas – ilgaamžiai ir mažai priežiūros reikalaujantys Jūsų baldai!

Lengva valyti

„FibreGuard“ audiniai nereikalauja daug priežiūros ir yra lengvai valomi. Ar tai tušinuko žymės, ar kava, purvas, raudonasis vynas ir kečupas – visas šias dažnai namuose pasitaikančias dėmes lengvai išvalysite, o minkšti audiniais apmušti baldai metai po metų atrodys kaip nauji.

Iš „FibreGuard“ audinių pašalinsite dėmes vien su vandeniu, o įsisenėjusioms dėmėms gali prireikti trupučio ūkiško muilo. Išsamius nurodymus, kaip geriausia pašalinti atitinkamą dėmę, rasite „FibreGuard“ demonstraciniuose vaizdo įrašuose.

„FibreGuard“ siekia tiekti aukščiausios kokybės interjero apdailos audinius. Savo akredituotoje laboratorijoje nuolat atliekame audinių atsparumo dėmėms bandymus, taip stengdamiesi užtikrinti optimalią jų kokybę.

„FibreGuard“ audiniai praeina griežtus kokybės ir patvarumo, skalbiamumo ir valymo bandymus, siekiant garantijos, kad jie atlaikys kasdienes dėmes ir naudojimą.

„FibreGuard“ apsaugos nuo dėmių savybės nesilpnėja skalbiant audinį arba jį intensyviai naudojant. Jeigu dėmė keletą kartų atsiras toje pačioje vietoje, ją kaskart lygiai taip pat nesunkiai išvalysite. Skalbdami „FibreGuard“ audinį nepabloginsite jo ypatingųjų savybių.

Video

Įsitikinkite savo akimis

Pažiūrėkite realiu laiku rodomus demonstracinius vaizdo įrašus ir išsiaiškinkite, kaip pašalinti dėmes iš „FibreGuard“ audinio. Jums tereikia pasirinkti audinio rūšį ir dėmes.


  Kava


  Purvas


  Šlapimas


  Kraujas


  Rašalas


  Vėmalai


  Kečupas


  Vynas


  Kreidelės


  Lūpdažis


  Guma


  Kava


  Purvas


  Vynas


  Šlapimas


  Kreidelės


  Guma


  Kraujas


  Rašalas


  Vėmalai


  Kečupas


  Lūpdažis

Detalės

Kodėl verta rinktis „FibreGuard“?

„FibreGuard“ – patikimas audinių kokybės ženklas, kuris simbolizuoja patogų sprendimą, kaip susikurti nerūpestingą ir lengvą gyvenimą. „FibreGuard” apsaugos nuo dėmių technologija leis Jums ramiai džiaugtis sofa arba mėgstamu foteliu, nesirūpinant, ar baldas atlaikys kasdienes dėmes.

Ar tai tušinuko žymės, ar kava, purvas, raudonasis vynas ir kečupas – visas šias dažnai namuose pasitaikančias dėmes lengvai išvalysite, o minkšti audiniais apmušti baldai metai po metų atrodys kaip nauji.

Nekenkia gamtai
Visi „FibreGuard“ siūlomi audiniai nekenkia gamtai ir turi „Oekotex“ sertifikatus, kurie patvirtina, kad audiniai yra pagaminti saugiu žmonėms ir aplinkai būdu. Eksplotuojant iš šio audinio neišsiskiria kenksmingi chemikalai arba apdailos medžiagos.
Technologija ir elegancija

„FibreGuard“ siūlo įvairių rūšių, stilių ir dizainų audinių, kuriuose susilieja technologija ir elegancija.

Tai kas svarbiausia

„FibreGuard“ audinių katalogas

Apsilankykite Litena elektroninėje parduotuvėje ir išsirinkite Jums labiausiai patikusią medžiagą iš „FibreGuard“ katalogo!

Smulkmenos

Kaip valyti „FibreGuard“ audinius:

1.

Šaukšteliu nugrandykite likusius nešvarumus.

2.

Sudrėkinkite dėmę vandeniu ir nusausinkite spausdami prie audinio baltą popierinį rankšluostį (netrinkite sukamaisiais judesiais). Kartokite procesą, kol ant popierinio rankšluosčio nebesimatys dėmės likučių.

3.

Darkart sudrėkinkite dėmės vietą (jeigu dėmė įsisenėjusi, gali prireikti ir paprasto ūkiško muilo) ir švelniai patrinkite ją su mikropluošto šluoste. Geresnį rezultatą pasieksite trindami sukamaisiais judesiais. Kartokite procesą, kol dėmę visiškai išvalysite (jeigu valote su muilu, juo patrinkite tik retkarčiais).

4.

Leiskite audiniui išdžiūti natūraliai. Nenaudokite šilumos šaltinių.