Search the webpage

Apie

EasyLife – tai nauja, inovatyvių ir aukštos kokybės audinių kolekcija.

Šios kolekcijos audiniai pasižymi labai lengva priežiūra, ilgaamžiškumu, atsparumu dėmėms ir skysčiams.

Svarbu!

Teiraukitės EasyLife kolekcijos audinių baldams kiekvienoje minkštų baldų parduotuvėje Lietuvoje, kuriose parduodami Lietuvos gamintojų baldai. Jei norite įsigyti tik audinį, tai galite padaryti mūsų parduotuvėse Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje.

Video

Įsitikinkite savo akimis

Pažiūrėkite realiu laiku rodomus demonstracinius vaizdo įrašus ir išsiaiškinkite, kaip pašalinti dėmes iš "Easylife" ar  "FibreGuard" audinio. Jums tereikia pasirinkti audinio rūšį ir dėmes.

Atsparumas dėmėms

EasyLife kolekcijos audiniai nėra paprasčiausiai atsparūs dėmėms. Galima sakyti, kad jie panaikina dėmių egzistavimą. Audinio apsauginis barjeras, sukurtas novatoriškame gamybos procese, lengvai apsaugo nuo sunkiai pašalinamų dėmių. Su EasyLife nereikšmingos gyvenimo problemos lieka... nereikšmingos!

Minkšti ir stilingi

EasyLife kolekcija pasižymi visiškai nauju, itin maloniu švelnumo pojūčiu. Unikali tekstūra, stilingas dizainas ir spalvų gama sukuria tobulą balansą. Neįtikėtinas audinių minkštumas išlieka visą audinio tarnavimo laiką. Su EasyLife kolekcija mėgaukitės prabanga ir visiškai nauju pojūčiu.

Atsparumas skysčiams

EasyLife kolekcijos audiniai atlaiko kasdien pasitaikančius nelaimingus atsitikimus. Skysčiai prilaikomi audinio paviršiuje, o tai palengvina valymą. Netgi tokius sunkiai valomus skysčius kaip kava ir vynas galima nuvalyti tiesiog šluoste. Jei dėmelių lieka, jos pašalinamos kempinėle, sudrėkinta muilinu vandeniu.

Lengva priežiūra

EasyLife kolekcijos audiniai sukurti taip, kad būtų atsparūs dėmėms ir tepioms medžiagoms. Maisto ir gėrimų, pvz., pieno, kavos, vyno, šokolado, kečupo, garstyčių, ar pieštuko, lūpų dažų ir kitas dėmes galima pašalinti šluoste, sudrėkinta muilinu vandeniu. Audinius taip pat galima skalbti ir džiovinti skalbyklėje, jie niekuomet nesitraukia ar nesivelia.

Neįtikėtinas patvarumas

EasyLife kolekcijos inžinieriai atliko intensyvius, ilgalaikius bandymus tikrindami audinių patvarumą. Šie audiniai atlaikė itin griežtą daugiau kaip 100 000 Martindeilo ciklų dėvėjimosi bandymą, tad jie atitinka didžiausius patvarumo standartų reikalavimus.

Ekologija

Oeko-Tex Standard 100

Visi EasyLife kolekcijos audiniai, skirti baldams, atitinka aukščiausius Oeko-Tex Standard 100 bandymų kriterijus ir yra pažymėti pasitikėjimo tekstilės gaminiais ženklu.

Jis pasaulyje naudojamas kaip atsakingos tekstilės gamybos sinonimas, pradedant žaliavomis ir baigiant galutiniu produktu baldų prekybos centre.

Mūsų požiūris į gamtą

Nuolat siekiame atitikti ir netgi viršyti visus būtinus aplinkos apsaugos reikalavimus ir taip pasirūpinti Žemės ateitimi.

Ir taip pat kviečiame prisijungti visus audinių gamintojus prie šios iniciatyvos!

Tai kas svarbiausia

„Easy Life“ audinių katalogas

Apsilankykite Litena elektroninėje parduotuvėje ir išsirinkite Jums labiausiai patikusią medžiagą iš „Easy Life“ katalogo!

Detalės

Valymo instrukcija.

Pastaba: naudokite tik vandenyje tirpius valiklius. Niekuomet nenaudokite valiklių, kuriuose yra naftos ar kurių pagrindą sudaro alkoholis, pvz., chloretileno ar terpentino.

1.

Iškart pašalinkite didžiausius nešvarumus ir nusausinkite plotą sausa šluoste;

2.

Ant likusios dėmės užpurkškite truputį vandens ir muilo tirpalo arba valiklio „Litena“ ir sukamaisiais judesiais švelniai patrinkite švaria šluoste arba dantų šepetuku, kad nepažeistumėte pūko. Valykite nuo dėmės kraštų link centro, kad išvengtumėte aureolės efekto;

3.

Prispaudę sausą šluostę nusausinkite ir kai audinys išdžius, švelniu šepečiu pašukuokite pūką, kad jis vėl taptų švelnus.